درباره ما

 

جامع ترین فروشگاه تجهیزات ایمنی

ایمنی پلاس، کار خود را از دهه ۹۰ با تولید پارکبند و گارد ستون شروع کرد. بعد از گذشت یک دوره کوتاه موفق به گسترش تولیدات خود در زمینه تجهیزات ترافیکی و پارکینگی شد.

ایمنی پلاس در سال ۹۹ با توجه به نیاز مشتریان اقدام به راه اندازی یک فروشگاه آنلاین محصولات ترافیکی و پارکینگی و حفاظت فردی نمود. سعی ما در این فروشگاه بر آن است که بتوانیم مجموعه‌ای از تجهیزات ترافیکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان محترم ارائه کنیم.

ایمن پلاس در تلاش است که ارتباط مفید و موثری بین تولیدکنندگان و فعالان زنجیره‌ی تامین حفاظت فردی و ترافیکی ایجاد کند و فضایی را فراهم سازد تا فعالین این حوزه بتوانند به بالاترین استانداردها دست یابند و علاوه بر منفعت خود، به رونق صنعت اقلام حفاظت فردی و المان های ترافیکی در ایران کمک کنند. این حرکت تلاشی سودمند برای همه فعالان صنعت و بالطبع کشور وتجربه ما راهنمای خوبی برای انتخاب محصولات شما خواهد بود.ما درایمن پلاس هر آنچه که نیاز دارید را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم. ما برای انتخاب بهترین ملزومات حفاظت فردی و المان های ترافیکی در کنار شما هستیم.

1390

بیش از یک دهه تجربه در بورس تجهیزات ایمنی

+500

محصولات

+800

مشتریان راضی در سراسر کشور

این فروشگاه توسط نماد اعتماد به رسمیت شناخته شده است:

نماد اعتماد

با فروشگاه ایمنی پلاس، تجربه ی یک خرید راحت، با کیفیت و قیمت مناسب را تجربه نمایید.

– فرزاد کاهه